Milejowe Pole w Warsztat Food & Garden

Milejowe Pole w Warsztat Food & Garden

Restauracja w Warsztacie

Warsztat to nowy punkt na kulinarnej mapie Wrocławia. Przyjazna przestrzeń powstała na terenie warsztatu samochodowego przy ulicy Niedźwiedziej 5. Miejsce niezwykle przytulne i choć nie znajduje się w ścisłym centrum, przyciągające swym konceptem jak magnez.

Piękne wnętrze, ogród i menu to ukłon w stronę prostoty. Coś, czego jeszcze we Wrocławiu nie było. Bardzo nam miło, że zostaliśmy zaproszeni do trzymania pieczy nad szklarnią i warzywnikiem, a warzywa z Milejowego Pola będą używane w kuchni kierowanej tu przez Maksymiliana Krupę.

Czego możecie spodziewać się wpadając do Warsztatu? Przede wszystkim niezobowiązującej atmosfery, kumpelskiej frajdy wynikającej z prowadzenia restauracji. To przekłada się na bezpretensjonalne menu, w którym dobry produkt jest ceniony ponad wszystko. Za nim idą najlepsze smakowe wspomnienia (szczawiowa, fasolka szparagowa z bułką tartą), ale i odświeżenie w postaci nowych zastosowań i połączeń (makaron z warzyw/pesto z dyni/brzoskwinia/tofu). Warsztat zaprasza do siebie codziennie od 12 do 22 i na bieżąco uzupełnia też swój kalendarz wydarzeń, w którym koncerty, warsztaty rzemieślnicze i inne wydarzenia towarzyskie.