Szczypior trawka (pęczek) Zobacz większe

Szczypior trawka (pęczek)

Nowy

Szczypiorek trawka to idealne uzupełnienie dla Twoich ulubionych dań. Jego delikatny smak i zapach doskonale pasują do sałatek, zup, mięs i wielu innych potraw. Dodaj szczyptę świeżego szczypiorku i ciesz się wspaniałym smakiem!

Więcej szczegółów

6,00 zł

Add to wishlist

Uwaga!

Aby otrzymać zamówienie w poniedziałek należy złożyć je najpóźniej w niedzielę do godziny 16.
Aby otrzymać zamówienie w czwartek, należy złożyć ja najpóźniej w środę do godziny 12.

Więcej informacji

Szczypiorek trawka to jedno z najbardziej popularnych ziół, które nie tylko dodaje smaku do Twoich ulubionych dań, ale także posiada wiele korzystnych właściwości dla zdrowia. Szczypiorek trawka zawiera dużą ilość witaminy C, witaminy K oraz flawonoidów, które pomagają wzmocnić układ odpornościowy i chronią przed chorobami serca.

Jego delikatny smak i zapach doskonale pasują do sałatek, zup, mięs i wielu innych potraw. Możesz go także użyć jako dekorację do potraw, dzięki czemu podniesiesz ich walory estetyczne. Szczypiorek trawka jest również świetnym dodatkiem do smoothie i soków.

U nas znajdziesz wyłącznie świeży szczypiorek trawka, pochodzący z najlepszych polskich upraw. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Zamów teraz i przekonaj się, jak wspaniale smakuje nasz szczypiorek trawka!